top of page
SUKURTI TIKROS PARFUMERIJOS MENO LEGENDOS - CHRISTOPHE'RIO LAUDAMIEL. INTRIGUOJANTYS, STEBINANTYS IR JAUKŪS.
ad1516d3-f805-4b9e-a483-7bf5d700f5aa.png

The Zoo® kvepalai tai lyg ryškių spalvų, išskirtinių charakterių, įdomiausi žvėrys zoologijos sode. Juos reikia šerti didele ingredientų palete iš viso pasaulio. 

Su kiekvienu iš šių kvapų galėsite svajoti, linksmintis ir vingiuoti nepakartojamais parfumeriniais keliais!

The Zoo® kolekcija suskirstyta į keturias kategorijas: Uždraustieji, Neapdoroti, Seksualūs, Gaivieji.

Negalime kalbėti apie The Zoo® nepapasakodami apie nepakartojamą šio brando įkūrėją. Christophe'as Laudamiel'is yra meistras parfumeris, kvapų kūrėjas, dėstytojas, rašytojas, tarptautinis chemijos čempionas, kvapų skulptorius „DreamAir“ ir „BélAir“ kūrybinėse studijose Niujorke, Berlyne ir Tokijuje, o taip pat ir Versalio Osmotheque'os (kvapų bibliotekos) osmokuratorius (kvepalų istorikas). Laudamiel'is žinomas dėl savo avangardinių kvapų kompozicijų. Šis meistras yra  sukūręs gausybę aukščiausios klasės firminių kvapų įvairiems produktams, skirtiems odos ir grožio priemonėms, žvakėms, viešbučiams, parduotuvėms ir akademinėms institucijoms.  Jis kūrė tokiems garsiems mados ir grožio namams, kaip „Abercrombie & Fitch“, „Clinique“, „Estée Lauder“, Michael Kors, Burberry, Ralph Lauren, Tom Ford, Tommy Hilfiger ir daugybei nišinių prekės ženklų. Kartu su kolega Christoph Hornetz, sukūrė 15-kos kvapų takelį legendinei knygai ir filmui „Kvepalai: vieno žudiko istorija“. Jis yra vienintelis parfumeris, atstovaujamas dviejų meno galerijų Niujorke ir Berlyne. Christophe yra vienintelis kvepalų kūrėjas visame pasaulyje, kurio kvapai buvo oficialiai įtraukti į tokias kolekcijas kaip Tarptautinis parfumerijos muziejus Grasse, Harvardo universitetas ir Klivlando meno muziejus. Ne vieno apdovanojimo laureatas ir 17 patentų autorius. Jo kvapai buvo pristatomi Majamio Art Basel, Klivlando meno, Grasso, Niujorko ir Bilbao Gugenheimo muziejuose ir mianki.Gallery Berlyne. Atkaklus parfumerijos pasaulio atstovas ir ambasadorius, pravedęs apie 130 paskaitų moksliniuose kongresuose, top universitetuose (Harvardo, Sorbonos, Kornelio ir Kolumbijos) ir politinėse institucijose.

PCOE-Seal-Transparent-small.png
Ačiū už smalsumą Bandykite ir rinkitės . Laukiame Jūsų sugrįžtant-4.png

Ar žinojote, kad Christophe Laudamiel sukūrė 15-iolika kvapų legendinei knygai ir filmui „Kvepalai: vieno žudiko istorija“?!

people 07.png

Šis kūrėjas yra vienintelis parfumeris, atstovaujamas dviejų meno galerijų - Niujorke ir Berlyne!

people 16_edited.png

"Scent Tattoo" kvepalai yra prestižinių "The Art & Olfaction awards" 2018 apdovanojimų nugalėtojas!

people 14.png
bottom of page