top of page

Nosy [ˈnəʊzi] - mažas šeimos verslas, gimęs iš meilės ir smalsumo parfumerių kūrybai. Su užsidegimu ir malonumu tyrinėjame profesionalią kvapų meno rinką beveik dešimtmetį. Atėjo laikas atradimais pasidalinti su Jumis - unikalių kvapų ieškotojais ir atradėjais! 

Clouds
Cloud
Cloud
Cloud
O čia, brangioji, yra Lietuva - čia žmonės mėgsta skaniai kvepintis!

Kitaip nei visur!

Nosy suteikia išskirtinę galimybę patogiai išbandyti, eksperimentuoti ir išsirinkti labiausiai intriguojančius kvapniuosius meno kūrinius. Mūsų kolekcijoje rasite nepriklausomų, mažai Europoje žinomų, tačiau svetur pripažinimą pelniusių parfumerių kūrinių, tokių kaip Anka Kus Perfum ar Criminal Elements. Master parfumerio Christophe Laudamiel maištingąjį prekės ženklą The Zoo. Išdykusius škotus - Jorum Studio ar ekstravagantiškąją menininkę - Sarah Baker.

 

Nosy kvepalų kolekcijoje kiekvienas ras vaizduotę ir uoslę jaudinančių kvapų ir Jūsų nosis jums padėkos!

Hot air balloon

Mūsų tikslas

Paskatinti visus uostinėtojus, kvapų ieškotojus, mylėtojus ir kritikus nebijoti išeiti iš savo komforto zonos. Atvira nosimi ir širdimi nerti į mūsų kvapų eksperimentą. Nustebinti save ir kitus, laužant standartus ir klišes, drąsiais ar kūrybingais pasirinkimais. Galbūt Jūs mėgstat išsimaudyti kvepaluose, o gal intymiai mėgaujatės aromatu ant riešo? Tai visai nesvarbu, kvapas yra asmenybės dalis, tos dienos nuotaika, ar aksesuaras. Pasakokite savo istoriją kvapų kalba!

Pegasus
mermaid

Būti kitokiai įdomiau!

bottom of page