top of page

NUTIKIMŲ IR POROS SANTYKIŲ ĮKVĖPTI AROMATAI, PILNI MELANCHOLIJOS, DIDYBĖS IR HARMONIJOS.

SQUARE-LOGO.jpg

Pastaruosius 10 metų Džulija Brown ir Joshua Mihan'as sąmoningai kūrė provokuojančius aromatus ne tik kaip kūrybiniai partneriai, bet ir kaip pora. Nuostabus duetas, kolekcionuojantis savo išskirtines patirtis Australijoje ir distiliuojantis jas į kvapus.

Džulija kilusi iš senos cukranendrių augintojų šeimos. Vaikystėje vasaras ji leisdavo Šiaurės Kvinslande, cukranendrių ūkyje. Ankstyviausi jos prisiminimai yra krūmynai, laukų gėlės ir skanūs cukranendrių stiebai, nuskinti tiesiai iš šeimos laukų. 

Joshas visada ieško potyrių, žadinančių pojūčius. Jo novatoriška nuotykių ieškotojo dvasia paskatino porą pakeliauti po platųjį pasaulį. Prieš grįždami namo į Melburną, jie kartu žygiavo po atokias vietoves ir kūrė gyvenimą Londone. 

"Mihan Aromatics" gimė iš abipusio žavėjimosi kvapų galia ir įsišaknijusios meilės Australijos žemei.

Šie kvepalai yra tikras Australijos produktas! Kiekvienas kvapas yra ne tik sukurtas, bet ir kiekvienas buteliukas užpildytas rankomis ir supakuotas Melburne, Australijoje. Kvepalai yra nebandyti su gyvūnais ir sertifikuoti kaip veganiški. "Michan Aromatics" kvepalai yra parfum koncentracijos, todėl garsėja savo ilgu išsilaikymu, aromato pasklidimu ir išskirtine kokybe.

Ačiū už smalsumą Bandykite ir rinkitės . Laukiame Jūsų sugrįžtant-3.png

Dėl savo švelnumo šiuose kvepaluose naudojamas organiškas Australijos cukranendrių etanolis!

people 08_edited.png

Kukliame buteliuke slepiasi netikėti australiškų ingridientų deriniai...

people 14.png
bottom of page