top of page

ISTORIJA, KURI JUS UŽKABINS - KVAPIOSIOS PASAKOS, TINKANČIOS KIEKVIENAI IŠ DAUGELIO JŪSŲ NUOTAIKŲ, TROŠKIMŲ IR SVAJONIŲ

Sarah Baker sun logo
Sarah Baker logo

"Sarah Baker" yra nepriklausomi kvepalų namai, įsikūrę Londone, kuriuos 2015 metais įkūrė amerikiečių kilmės šiuolaikinė menininkė ir parfumerė Sarah Baker. Jos kūryba buvo eksponuojama prestižinėse, tarptautinėse meno institucijose. Ji taip pat kviečiama kurti meninius projektus pasauliniams mados prekių ženklams ir prabangiems viešbučiams. Pirmą kartą kvepalus Sarah pradėjo kurti 2014 m. kartu su "Institute for Art and Olfaction" (Los Andželas) kaip šiuolaikinio meno projektą. Sarah Baker ne tik pati kuria kvepalus, bet ir glaudžiai bendradarbiauja su novatoriškiausiais ir gerbiamiausiais pasaulio parfumeriais kuriant kvapus šio prekės ženklo kolekcijoms.
Kiekvienas "Sarah Baker" aromatas pasakoja istoriją. Kiekvienas kvapas nukelia į fantastiškus, kerinčius nuotykių, romantikos ar gryno hedonizmo pasaulius. Kvapų pasakojimus įkvėpė legendos, menas, istorinės asmenybės, filmai ir literatūra. Taip pat tai gali būti visiškai naujos, išgalvotos fantazijos. Sarah Baker yra menininkė, kuri, visų pirma, yra pasakotoja. Todėl natūralu, kad jos įkurti parfumerijos namai kuria kvapnias pasakas, pasitelkdami kvepalus kaip išraiškos formą.

PCOE logo
Hand made, recycled
Woman in pink

Džiaugsmingą prekės ženklo logotipą ir firminę oranžinę spalvą įkvėpė Golden Gate tiltas San Franciske, kur Sarah'a gimė

Atlante 2019 m. buvo nominuotas prestižiniuose "Art + Olfaction" apdovanojimuose

Man with a coat
bottom of page